16 августа 2022

Локальная покраска автомобиля в Киеве: сделайте «конфетку» с помощью профессионалов

Related

Как выбрать украшение на подарок второй половинке

Покупка ювелирного украшения девушке или жене – ответственное мероприятие....

Стоит знать киевлянам: что такое металлопрокат и его виды

Несмотря на войну, в Украине продолжает работать промышленность, завершают...

Как подобрать диван в комнату?

Мебель играет едва ли не важнейшую роль в оформлении...

Share

Пекуче сонце і проливний дощ руйнують вашу машину: фарба починає тьмяніти, а скупчення бруду і подряпин призводить до старіння автомобіля. Локальне фарбування — це можливість оновити його первісний вигляд або навіть спробувати щось нове з іншим кольором. Однак часткове фарбування авто в Австостейт за допомогою розпилення — тривалий процес, що вимагає спеціальних інструментів і навичок, тому краще довірити цю роботу професіоналам.

Професійне фарбування або зроблене вручну?

Пофарбувати власний транспортний засіб можна, але це вимагає терпіння, навичок, ряду фарб і інструментів, які вам, можливо, доведеться придбати спеціально для роботи. Більш того, кінцевий результат може бути не особливо якісним, що робить покраску «своїми руками» більш придатною для старих автомобілів або всюдиходів, які часто отримують удари та подряпини.

Для тих, хто хоче відновити сімейний або колекційний автомобіль до його первісного стану, краще скористатися послугами автомайстерні, де професіонали наносять до 24 рівних шарів фарби для отримання високоглянцевого і довговічного покриття.

Багато автомайстерень пропонують кілька рівнів обслуговування для клієнтів з різним бюджетом і вимогами:

  1. Базовий: найдешевше фарбування. Включає якомога менше шарів з використанням синтетичної емалевої фарби.
  2. Стандарт: в вартість зазвичай входить шліфування кузова і видалення іржі перед фарбуванням для отримання привабливої обробки.
  3. Якість виставкового залу: цей процес включає шліфовку кузова до голого металу, видалення всієї іржі та вм’ятин, а потім нанесення до 24 шарів високоякісної фарби.

покраска

Якість vs ціна

Усім потрібен рентабельний сервіс, тому, коли ви звертаєтеся в автосалон, щоб дізнатися розцінки на свій проект з фарбування автомобіля, виникає спокуса вибрати пропозицію за найнижчою ціною. Однак ви отримуєте те, за що платите. Низькі розцінки можуть означати неякісне фарбування з використанням дешевих матеріалів. Замість того щоб знімати обрізку, малярі просто замаскують її, навіть не зафарбовуючи невидимі області.

Перед тим, як прийняти послугу, запитаєте малярів, скільки роботи покриває ціна. Переконайтеся, що шліфування і підготовка кузова є частиною витрат, і подивіться попередні приклади їх роботи, щоб переконатися, що вас влаштовує якість.

Отже, дізнавшись вартість, уважно розгляньте свій бюджет. Якщо ви спробуєте виконати роботу з мінімальними витратами, вона може не відповідати високим стандартам, і ви залишитеся задоволені результатом. І навпаки, якщо ви подивитеся на найдорожчі фарбувальні роботи, то можете вирішити, що краще обміняти автомобіль на нову модель.

.