3 февраля 2023

В чем преимущества лазерной эпиляции в косметологическом центре Слим?

Related

ТОП SPA для отдыха в Киеве

В столице много салонов, где можно провести время с...

Кофемашины Franke для бизнеса

Вкусный и ароматный кофе с рыхлой пенкой или без...

Автомобиль оледенел: как его спасти?

Прошел дождь, на улице гололед, а автомобиль — оледенел....

Октябрьский дворец в Киеве: что посмотреть в 2023 году?

Октябрьский дворец в Киеве — шедевр архитектуры,  международный культурный...

Share

Косметологічна галузь розвивається максимально швидкими темпами і з кожним сезоном в світі косметології з’являється щось нове. Ознайомитися з усіма новинками в світі косметології можна, завітавши в косметологічний центр Слім.  

Найбільшої популярності сьогодні здобула процедура лазерної епіляції. Так, центр косметології Слім пропонує пройти швидку та ефективну процедуру лазерної епіляції, яка має свої переваги. 

Чим корисна лазерна епіляція? 

лазер слим

Лазерна епіляція — це якраз та процедура видалення зайвого волосся на тілі, яка є безпечним варіантом для видалення зайвих волосин. В центрі Слім працюють виключно спеціалісти найвищого рівня, які подбають про те, щоб процедура не несла жодних ризиків для вас та вашого здоров’я.  

Лазерна епіляція має тривалий позитивний ефект. Це: 

  • Збереження шкіри в цілковито гладенькому стані; 
  • Волосся перестає вростати; 
  • Зникає подразнення на шкірі. 

Ідеальна шкіра без жодної небажаної волосини — ось таким буде результат від проведення процедури лазерної епіляції в центрі Слім. Фахівці гарантують тривале збереження ефекту і приємне обслуговування кожного клієнта.  

Варто зауважити, що процедура й справді дуже ефективна, адже волосся видаляється орієнтовно на 97%. Однак необхідно пам’ятати, що тільки правильний підхід забезпечить належне видалення волосся, а для стійкості таку процедуру радять повторити 5-6 разів з певною періодичністю.  

Які ще послуги пропонує центр косметології Слім? 

слим

Окрім лазерної епіляції, косметологічний центр Слім пропонує також низку інших процедур для догляду за тілом. Наприклад, йдеться про такі процедури: 

  • Інтимне омолодження; 
  • Лікування опущення матки; 
  • Лікування нетримання сечі; 
  • Відбілювання інтимних зон; 
  • Комплексні методи корекції фігури — ручний антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж, антицелюлітне обгортання, пресотерапія та мезотерапія тощо.  

Опущення матки та нетримання сечі — поширена проблема серед жінок середнього віку. Якщо ігнорувати таку проблему, то згодом ви можете опинитися на операційному столі. Тому краще подбати про проблему на самому її початку і відвідати центр Слім, де допоможуть позбавитися від таких неприємних речей як нетримання сечі.  

В центрі діють постійні акції та знижки, про які можна довідатися на сайті, тому, завітавши сюди, ви маєте змогу також заощадити на популярних косметологічних процедурах.  

.,.,.,.