1 апреля 2023

На реке Почайна начали создавать парк

Related

Актуальные модели серег из золота разного цвета: обзор трендовых форм и вариантов оформления

Золотые серьги являются классическим украшением ювелирного мира, способным подчеркнуть индивидуальные...

Что такое смс-активация и как подключить услугу в Киеве?

Sms активация появилась сравнительно недавно, но удобство сервиса уже...

Игра Sacralium: что нужно знать о новой разработке?

Ассортимент игр MMORPG постоянно обновляется, в результате чего игроки...

В чём преимущества замороженных продуктов?

Сегодня есть множество причин у многих потребителей, чтобы замороженные...

Отзывы Double Case: обучение трейдингу  за 4 недели

Существует два способа, чтобы освоить профессию трейдера. Первый путь...

Share

Незабаром у мешканців столиці з’явиться можливість гуляти біля річки Почайни від вулиці Йорданської до Північного мосту. Від початку року там розпочалися ремонтні роботи з облаштування сучасного парку, які закінчаться до літа. Про це повідомила Анабелла Моріна — голова громадського руху «Почайна». Детальніше про подію розповість  ikyyanyn.com.

Проект нового парку передбачає зміцнення берегів річки зі збереженням її природного ландшафту. Проте вздовж них деякі ділянки залишаться такими, як і раніше, щоб там могли жити птахи.

Також у деяких зонах парку планується розмістити бетонні лавки з видом на Йорданське озеро, висадити більше рослинності — дерев, кущів та квіткових клумб —  а по всій території парку будуть доріжки для ходьби та локації для занять спортом.

Засновники проекту парку кажуть, що проведення всіх будівельних робіт триватиме наступні 2-3 місяці. Для створення комфортних умов на території також встановлять сучасне LED-освітлення, смітники та місця для вигулу собак. З метою безпеки навколо річки збудують огорожі, поряд з якими висадять дерева.

За словами Анабелли Морини, будівництво парку здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів міста. Його проектування закінчилося ще минулого року, а тепер відбувається реалізація спільно з командою архітекторів, дизайнерів та будівельників.

 

.,.,.,.