26 Липня 2026

У київських школах та дитячих садках посилять охорону

Related

Які послуги повинен пропонувати сучасний автосервіс у Києві?

Колись для ремонту автомобіля шукали майстра, який у своєму...

Секрети аеродинаміки: як відчути невагомість без стрибка з парашутом

У сучасному ритмі мегаполіса все складніше знайти відпочинок, який...
★ 9.7

Medlas ★9.7

← ТОП-10 закладів у Києві — найкращі клініки 2026 Клініка...
★ 9.5

National fitness&spa фітнес клуб ★9.5

← ТОП-10 закладів у Києві — найкращі фітнес-клуби 2026 Спортзал...
★ 9.5

Workshop fitness club Б. Хмельницького ★9.5

← ТОП-10 закладів у Києві — найкращі фітнес-клуби 2026 Спортзал...

Share

З початку 2022 року в середніх та дошкільних навчальних закладах Києва посилять систему охорони в рамках проведення програми «Безпечна столиця». Про це повідомили у КМДА. Далі на ikyyanyn.com.

Після зимових свят у столиці продовжиться реалізація програми «Безпечна столиця» з метою профілактики правопорушень. Як стверджує міська влада, насамперед, це стосується охорони навчальних закладів.

За відомостями співробітників правоохоронних органів стало відомо, що в цьому році у київських школах та дитячих садках зафіксовано понад 100 випадків викрадення майна, порушення цілісності будівель та правил порядку під час проведення заходів. Це стало вагомою причиною для посилення охорони в цих закладах. Саме тому, як стверджує депутат КМДА Віталій Нестор, наступного року планується зробити наступне:

  • встановити камери як всередині, так і зовні середніх та дошкільних закладах;
  • оновити системи охоронно-пожежної сигналізації;
  • створити огорожі та ґрати на вікнах перших поверхів;
  • провести курси щодо підвищення кваліфікації з охорони навчальних закладів;
  • облаштувати приміщення для зберігання технічних пристосувань.

На думку Віталій Нестора, всі вищезазначені заходи надалі допоможуть запобігти появі правопорушень та забезпечити комфортні умови навчання для вчителів та учнів.

...