3 октября 2022

Как помочь гипотонику

Related

Дореволюционная медицина: кого, чем и где лечили в Киеве?

Болезни и эпидемии стали главными факторами развития медицины в...

Выгодная покупка свечей зажигания для авто

Владельцы автомобиле рано или поздно сталкиваются с потребностью купить свечи...

Как боролись с эпидемиями в Киеве

В современном мире медицина находится на самом высоком уровне....

Выходные в Киеве: где интересно провести время этим летом?

Лето уже заканчивается, поэтому не стоит откладывать на потом...

Share

Про гіпертоніків знають всі. Знають і про те, що високий артеріальний тиск може викликати важкі, часто незворотні наслідки. ikyyanyn.com поцікавився, чи може гіпотонія — знижений артеріальний тиск — бути небезпечним для людини і якщо так, то як допомогти організму побороти цей недуг.

Лікарі вважають, що небезпека низького тиску досить часто вже не дооцінюється. А його негативний вплив на здоров’я людини може бути досить відчутним. Тому профілактика, діагностика та лікування гіпотонії вимагає пильної уваги. Гіпотонія найчастіше — це наслідок поганого тонусу кровоносної системи і слабкості судин. При цьому людина постійно відчуває втому, сонливість, занепад сил, апатію, роздратованість. Вона не може зосередитися, швидко втомлюється, страждає від головних болей і реагує на зміни погоди.

В такому випадку слід знати, як підвищити артеріальний тиск. Для цього існує багато перевірених способів зробити це ефективно і, головне, швидко.

1. Спочатку спробуйте точно діагностувати гіпотонію. Для цього зверніться до лікаря. Для загального розвитку врахуйте, що в середньому зниженим вважається систолічний тиск нижче 100 мм ртутного стовпчика, а діастолічний — нижче 60 мм ртутного стовпчика.

2. Змініть свій спосіб життя. Для цього:

  • Спіть не менше 10-11 годин, бажаний і нетривалий денний сон;
  • Уникайте надмірного перевтоми, але помірні фізичні навантаження корисні, це може бути біг, плавання, ходьба;
  • Щовечора масажуйте ступні, вранці ходіть босоніж по квартирі, приймайте контрастний душ;
  • Зверніть увагу на режим харчування, їжте 4-5 разів на день невеликими порціями, не переїдайте і не робіть великих перерв між прийомом їжі. У раціон додавайте білки, жири, вуглеводи, вітаміни групи В і С, мікроелементи, овочі, фрукти, ініх продукти: листя салату, селеру, моркву, квашену капусту, гіркий шоколад, корицю, сухе вино, м’ясо, рибу і т. д.

Здоровий спосіб життя і помірні фізичні навантаження — запорука гарного самопочуття.

.,.,.,.