4 декабря 2022

Как выбрать хорошего проктолога?

Related

Компания BioNTech планирует создать вакцину от рака в течение 8 лет

От лица основателей компании BioNTech, занимающейся биотехнологиями, появилось достаточно...

Где в Киеве купить складское оборудование: советы по выбору

Многие предприниматели знают, как сложно и важно найти складское...

Как выбрать службу такси в Киеве? Перечень дополнительных услуг

Киевлянам часто приходится вызывать такси, ведь безумный ритм большого...

Как выбрать массажер для ног и где его купить в Киеве?

Наши ноги нуждаются в постоянном уходе.  К сожалению, большинство...

История развития медицины Киевщины: как лечили горожан

Медицина в столице начала развиваться с открытием аптек. Более...

Share

Найчастіше ми вибираємо лікарню або лікаря на підставі чужих суджень: родичі, друзі. При цьому ми не думаємо критично. Це більше суб’єктивна оцінка і емоційна. Рідко, коли можна почути конструктивну критику або похвалу. Тому складно в такому випадку довіряти своє здоров’я чужому лікарю.

Перш ніж вибирати фахівця, дізнайтеся про нього побільше, про його колишнє місце роботи або нинішнє. Так, ви дізнаєтеся, чи достатньо у нього навичок і досвіду.

Найкраще з конкретного питання звертатися до профільного фахівця. Адже часто лікарі — професіонали саме в своїй конкретній області.

Якщо ж ви не знаєте, в чому причина поганого самопочуття, тоді сміливо йдіть до широкопрофільного лікаря.

Після знайомства вирішальним фактором стане ваша особиста думка про лікаря.

Якщо вам щось не зрозуміло, попросіть доктора пояснити все простими словами. Запитуйте все, що вас цікавить, тільки не закидуйте питаннями. Хороший лікар тоді, коли після його відвідування і консультації, ви чітко розумієте свою проблему і способи її вирішення.

Нерідко пацієнти бояться ставити незручні питання, наприклад, щодо прямої кишки. У цьому допоможе консультація проктолога.

проктолог

На що звернути увагу при виборі проктолога?

Іноді знайти інформацію про лікаря можна лише залишивши запит в пошуку «проктолог Київ«. Одним з лікарів, який займається хворобами прямої кишки, є Копецька Анастасія Миколаївна.

Але як зрозуміти, хто з великого списку лікарів підійде саме вам?

Лікар-проктолог — експерт вузького профілю. Він лікує хвороби прямої кишки. Таких фахівців зараз можна знайти і в державних установах, і в приватних.

Складно вибрати ось так просто. Тільки особисте спілкування підкаже вам, наскільки лікар знає свою роботу, чи делікатний він, чи може пояснити проблему і способи її вирішення.

Часом однієї консультації мало або потрібно додаткове діагностування.

Лікар повинен чітко розповісти, як планує проводити лікування. Чи буде воно консервативним або чи потрібно хірургічне втручання.

Відповіді лікаря дадуть вам зрозуміти, наскільки ви йому довіряєте і можете лікуватися у нього. Адже в такому моменті, як вибір лікаря — все одно одним з головних моментів є спілкування лікаря з пацієнтом. Тим більше в такій делікатній темі. Щоб лікування відбувалося правильно, ставлення пацієнта відіграє велику роль.

.,.,.,.