4 декабря 2022

Самая популярная марка автомобиля у киевлян в 2022 году

Related

Компания BioNTech планирует создать вакцину от рака в течение 8 лет

От лица основателей компании BioNTech, занимающейся биотехнологиями, появилось достаточно...

Где в Киеве купить складское оборудование: советы по выбору

Многие предприниматели знают, как сложно и важно найти складское...

Как выбрать службу такси в Киеве? Перечень дополнительных услуг

Киевлянам часто приходится вызывать такси, ведь безумный ритм большого...

Как выбрать массажер для ног и где его купить в Киеве?

Наши ноги нуждаются в постоянном уходе.  К сожалению, большинство...

История развития медицины Киевщины: как лечили горожан

Медицина в столице начала развиваться с открытием аптек. Более...

Share

Без автомобіля життя сучасної людини важко уявити, адже він є не предметом розкоші, а предметом першої необхідності. Звичайно, на авто ринку представлено чимало марок автомобілів на будь-який смак та бюджет. Однак, протягом останніх років кияни вибирають авто марки “KIA”. Вони стали практично бестселером на українському ринку.

Переваги автомобілів КІА

Компанія КІА MOTORS випускає багатофункціональні й стильні автомобілі. При цьому з кожною новою моделлю виробник застосовує інноваційні технології та вдосконалює технологічний процес

Однією з головних переваг автомобілів цієї марки є надійність, що забезпечує тривалий термін експлуатації та високу продуктивність.

Окрім вище перелічених характеристик автомобілі «KIA» https://kia.net.ua/ мають надзвичайно високий рівень безпеки. Зокрема, в кожній моделі встановлена інтелектуальна система подушок безпеки, є потужні ремені безпеки. Тому, навіть перебуваючи на передньому водійському чи пасажирському сидінні, ви можете не турбуватися про свою безпеку.

Також автомобілі марки “КІА” відзначаються стильним і привабливим виглядом. Тому авто чудово підійде як для бізнес-поїздок, так і для сімейного відпочинку. Варто додати, що всі моделі мають просторий салон і багажник.

Компанія КІА MOTORS дбає про екологічність своєї продукції, тому звела до мінімального рівня кількість вихлопних газів. Наприклад, крісла та інші комплектуючі виготовлені з високоякісних і нешкідливих матеріалів.

Не останньою перевагою є бюджетний ремонт у випадку виникнення неполадок, що позитивно відрізняє КІА від інших марок авто.

Купити КІА в Києві

1

В Києві чимало салонів, які пропонують купити автомобіль КІА, однак якщо ви не бажаєте переплачувати зайві кошти й отримати надійний транспорт, рекомендуємо звернутися до офіційного дилера КІА в автосалон КІА на Петрівці.

Адже найнадійнішим способом купівлі нового автомобіля є його придбання в офіційного дилера. Ви зможете зайти на сайт автосалону, ознайомитися з послугами та прайсом на них, а також прочитати відгуки інших покупців.

В автосалоні представлена новинка від виробника КІА SPORTAGE. На авто надається гарантія – сім років. Детальну інформацію щодо наявних кольорів, комплектацію та ціну можна дізнатися безпосередньо в офіційного дилера.

На сайті КІА на Петрівці можна переглянути каталог автомобілів, знайти необхідні запчастини та записатися на ремонт. Ще однією перевагою звернення до офіційного дилера є можливість записати на тест-драйв та самостійно випробувати можливості КІА.

.,.,.,.