5 июня 2023

«Нам тоже надо» — Зеленский анонсировал «ковидные паспорта». Как их получат киевляне?

Related

Все, что вы хотели знать о квадрокоптерах

Квадрокоптеры, или мультироторные беспилотные летательные аппараты, стали популярными среди...

Как выбрать идеальную мужскую кожаную сумку: полное руководство

В наше время кожаная сумка мужская стала неотъемлемым атрибутом...

Какие жители столицы? 10 признаков настоящего киевлянина

Киев — большой и многонациональный город, где рады каждому,...

Где покататься на велосипеде: самые красивые веломаршруты в Киеве

С наступлением весны Киев зеленеет, расцветает, обретает яркие контрасты...

Share

Володимир Зеленський не відстає у своїх рішеннях від закордонних країн і вже 29 березня під час під час селекторної нагоди анонсував потребу в наявності “ковідних паспортів” в Україні, пише ikyyanyn.com.

“Нам теж треба розробити свою систему відповідної «паспортизації», також для стримування поширення коронавірусної хвороби необхідно охопити 70% дорослого населення щепленнями проти COVID-19», – наголосив Президент.”

Поки що не ясно, яким чином наявність паспортів щеплень посприяє “стримуванню” поширення коронавірусної хвороби, але Міністр цифрової трансформації запевнив, що такі дані від самого початку контролює МОЗ та Мінцифри, як тільки стане потреба, вони оприлюднять дані реєстру проведених щеплень в Україні. 

Як повідомлялося раніше, кияни зараз можуть отримати довідку про наявність щеплення у сімейного лікаря, яка є міжнародного зразка та підходить для закордонного користування. 

Також на нараді прем’єр-міністр, Денис Шмигаль, зауважив, що Київ знаходиться на першому місці за кількістю активних хворих на коронавірусну інфекцію. До того ж місто знаходиться у “червоній” зоні карантинних обмежень. 

Зараз очікується постачання понад 400 мільйонів доз вакцини і в травні має планово розпочатися вакцинація другої дози від ковід-19.

.,.,.,.