22 Червня 2026

В Києві на ринку зняли кліп для Євробачення

Related

Енергонезалежність власного дому: як обрати сонячні панелі та системи накопичення енергії

Енергетична незалежність перестала бути просто красивим терміном з футуристичних...

Блакитне світло та «цифрове безсоння»: як смартфони перед сном руйнують вашу гормональну систему

Вечірній Київ поступово занурюється у сутінки, запалюючи вогні ліхтарів...

Як налагодити харчування та повернути дитині здоровий апетит

Проблема дитячого харчування часто перетворюється на справжній стрес для...

Білий, сизий чи чорний дим з вихлопної труби: про що сигналізує турбокомпресор

Сучасні автомобілі, оснащені турбокомпресорами, відрізняються високою динамікою, чудовою тягою...

Share

У столиці гурт Kalush на відомому ринку зняв кліп для Євробачення- 2022. 

Про це повідомили у прес- службі гурту. Далі на ikyyanyn.

Зазначається, що кліп зняли на пісню Stefania. Саме із нею музиканти будуть виступати на національному відборі на пісенному конкурсі Євробачення- 2022.

Це такий своєрідний український етнокод. Національний реп з фольковими мотивами. За словами соліста групи Kalush, пісню Stefania він присвятив своїй мамі.

Музиканти зазначають, що саме такий стиль української музики дуже подобається в Європі.

Повідомляється, що зйомки відбулися в будівлі колишнього Залізничного ринку, яка розташована на вулиці Кудряшова, 1А. Кияни називають цю будівлю «шайбою», якій до речі загрожує знищення. Адже її вже давно хочуть знести для чергової забудови. Місцева влада вже не один рік хоче вилучити ділянки під модерністським ринком. Нагадаємо, що цей ринок був зведений ще у 1973 році

До речі, в мережу виклали скорочену версію кліпу який було відзнако на легендарному ринку. Можете також подивитися трек за  цим посиланням https://youtu.be/SQfZbvGsW_g 

 

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.